Krem przeciwzmarszczkowy ze wzmocnioną funkcją ochronną przed postarzającym skórę oddziaływaniem agresywnego środowiska wielko-miejskiego. Niezwykle cennym składnikiem kremu jest czysty tlen, który dostaje się do skóry dzięki Inteligentnemu Systemowi Trans-Oxygen, dostarczając jej życiodajną energię.
Krem został wzbogacony olejem z Amaranthusa, który jest cennym źródłem skwalenu – niezbędnego do prawidłowej budowy płaszcza hydrolipidowego skóry, odpowiedzialnego za jej funkcje ochronne.
Po zastosowaniu kremu zmarszczki ulegają spłyceniu i wygładzeniu, skóra nabiera jędrności, staje się elastyczna i miła w dotyku, dobrze nawilżona, gładka, odporniejsza na podrażnienia.
Inteligentny Krem należy stosować codziennie rano, nakładając go cienką warstwą na twarz i szyję. W krótkim czasie skóra odzyskuje jędrność, elastyczność, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Cenne składniki zawarte w kremie sprawiają, że z każdym dniem cera staje się gładsza, młodsza, zdrowsza, doskonale zabezpieczona przed zmarszczkami.