Nie będę ściemniać

Droga do stworzenia takiego miejsca, jakim jest lupakosmetyczna.pl, była bardzo długa. Teraz kiedy jestem już na mecie, mogę o sobie powiedzieć: „szczęściara“. Dlaczego? Bo na tej drodze spotkałam wielu ludzi, którzy pokazali mi odpowiedni kierunek. To właśnie dzięki NIM szłam zawsze krok do przodu, za co BARDZO DZIĘKUJĘ :)

Muszę się do czegoś przyznać

Pasja do kosmetyków była we mnie od zawsze. Dlatego też zdecydowałam się na studia na Wydziale Chemii Politechniki Warszawskiej (specjalność: technologia związków biologicznie czynnych i kosmetyków). Pomysł na portal pojawił się jednak dopiero podczas wykładów MBA. A motywacją byli... moi znajomi. Często dzwonili do mnie sprzed drogeryjnej półki. Trzymając konkretny kosmetyk w ręce, czytali mi do słuchawki jego skład i prosili o opinię. Wiele koleżanek zadawało mi pytania: Który kosmetyk jest dobry dla mnie? Co wybrać z ogromu produktów na rynku? Czy droższe kosmetyki faktycznie są lepsze? Stwierdziłam więc, że muszę wziąć sprawę w swoje ręce i stworzyć narzędzie, które posłuży nie tylko znajomym, ale wszystkim zainteresowanym.

Powiem Wam, jak to działa

Lupa kosmetyczna to platforma informacyjna i edukacyjna tworząca kulturę i świadomość kosmetyczną kobiet oraz mężczyzn. Jest ona skierownana do każdej osoby, która zechce znaleźć dobry kosmetyk, doszkolić się na warsztatach, czy po prostu szuka odpowiedzi na nurtujące ją kosmetyczne pytanie– wtedy ekspert biegnie z pomocą :)

Dlaczego warto nas odwiedzić?

1. Znajdziecie tu darmowe artykuły najlepszych ekspertów branży kosmetycznej. W prosty i przystępny sposób wyjaśniają oni dla Was różne zagadnienia związane z kosmetyką, urodą i dziedzinami pokrewnymi.

2. Skorzystacie z wyszukiwarki kosmetyków zgodnie z Waszymi preferencjami. Dobierzecie produkt dopasowany do Waszego wieku i typu cery, w ulubionej formie (balsam, krem do twarzy, krem pod oczy itd.), w odpowiedniej cenie i konkretnej marki. Przy każdym kosmetyku znajdziecie jego rzeczywisty skład, który jest przeze mnie oceniony pod kątem bezpieczeństwa stosowania.

3. Dowiecie się, gdzie i kiedy prowadzone są fajne i ciekawe warsztaty dla kobiet o różnej tematyce – nie tylko kosmetycznej.

4. Umówicie się na konsultacje z ekspertem kosmetycznym, aby lepiej poznać swoją skórę i jej potrzeby pielęgnacyjne.

Używając portalu lupakosmetyczna.pl, zyskacie:

  • czas – otrzymując szybki dostęp do aktualnych informacji o nowościach kosmetycznych,
  • wiedzę – czytając artykuły ekspertów oraz analizy składów kosmetyków,

i nie stracicie

  • pieniędzy – kupując (zgodnie z radami Lupy) tylko te kosmetyki, które są dla Was najlepsze.

Decyzję zostawiam Tobie.

 

A jeśli to za mało, to jestem otwarta na Wasze sugestie i pomysły.

Piszcie do mnie na kontakt@lupakosmetyczna.pl

Magdalena Kinga Marciniak