Krem Anti-Aging na noc jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego typu cery (poza tłustą). Został on opracowany specjalnie dla młodych kobiet, które szukają najnowocześniejszej terapii prowadzącej do zahamowania procesów powstawania zmarszczek i wiotczenia skóry oraz przedłużenia młodego wyglądu twarzy. Krem zawiera aktywny metabolicznie DNA-Collagen Repair Night Complex o dużej sile regeneracji skóry w czasie nocnego odpoczynku.
Ten przeciwzmarszczkowy kompleks:
regeneruje DNA komórkowe i kolagen uszkodzony w dzień przez wolne rodniki (papierosy, smog, promienie UV),
naprawia spoiwo naskórka i uszczelnia go dzięki nowym ceramidom,
stymuluje syntezę włókien kolagenowych ujędrniających skórę,
rewelacyjnie wygładza, nawilża i odżywia cerę, niedopuszczając do powstania dyskomfortu suchości i szorstkości.
Krem zawiera też bardzo cenny dla skóry OLEJ ARGANOWY, który rewelacyjnie wygładza, nawilża i odżywia cerę, nie dopuszcza do powstania dyskomfortu suchości i szorstkości.
Krem Collaction sprawia, że pierwsze zmarszczki – linie mimiczne spłycają się i stają się mniej widoczne. Cera odzyskuje wigor, jest gładka, jędrna, nasycona, dobrze odżywiona, młodzieńczo witalna, świeża. Krem daje komfortowe uczucie maksymalnego zabezpieczenia skóry przed pogłębianiem się istniejących już zmarszczek� i powstawaniem nowych oraz pojawianiem się innych objawów przedwczesnego starzenia się skóry.