Dwa specjalistyczne preparaty rekordowo skutecznie wygładzające zmarszczki, przeznaczone do cery dojrzałej, suchej i normalnej (wersja A) oraz mieszanej i normalnej (wersja B).
W kremach zastosowano:
mikrogąbki® hialuronowe, które przenikają w głąb naskórka, gdzie pęcznieją i od środka wypychają i wypełniają zmarszczki oraz ujędrniają wiotczejące partie skóry.
dynamiczny lifting 3D powierzchniowo napinający skórę
Daje to bardzo szybki efekt. Już po 1 godzinie widoczne są pierwsze rezultaty w postaci wygładzenia, odświeżenia i poprawy napięcia cery. Długofalowy efekt przeciwzmarszczkowy dodatkowo zapewnia superkompleks aktywnie ujędrniający skórę ze stymulatorami kolagenu i kwasu hialuronowego. Już po 4 tygodniach regularnego stosowania kremów obserwuje się rewelacyjne wygładzenie naskórka, spłycenie zmarszczek i bruzd oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry. Cera sucha staje się doskonale nawilżona i zregenerowana, a mieszana jednolicie matowa, o naturalnym, zdrowym kolorycie. Kremy są produktami prawdziwie nowatorskimi, zapewniającymi absolutnie REKORDOWE efekty przeciwzmarszczkowe!!! Ich skuteczność potwierdziło 100% testujących kobiet.