Dla kobiet które borykając się z cienką i suchą skórą wokół oczu stawiają na rośliny, wiedząc, że mają one potężną moc regeneracji, redukcji zmarszczek i cieni oraz poprawy napięcia skóry. Ta przyjemna, bardzo bogata formuła, niczym kołderka otula skórę wokół oczu, dając komfort i widoczny lifting górnej powieki. Aby oczy były wyłącznie zwierciadłem duszy, a nie wieku.


Opinia Lupy kosmetycznej: Idealny produkt dla osób kochających roślinne produkty i ich działanie. UZDROVISCO Regenerujący krem - maska pod oczy i na powieki - świetlik naparowy to moc roślin w pięknym szklanym słoiku. Dla każdej kobiety, w szczególności tych borykających się z cieniutką, wrażliwą skórą wokół oczu. Działa przeciwzmarszczkowo, nawilżająco, regenerująco, a co ciekawe zaprojektowany został tak, aby pracować nad napięciem górnej powieki – co stanowi problem wielu z nas :)


W składzie bogato i odżywczo: 100% napar ze świetlika lekarskiego (flagowy surowiec linii ze świetlikiem), ekstrakt z boskiej trawy i drzewa jedwabnego, ekstrakt ze świetlika lekarskiego (znany i lubiany w kosmetyce od zawsze; idealny dla osób, które sporo czasu spędzają przed komputerem), olej makadamia, skwalan, olej babassu.