Z wiekiem skóra regeneruje się trudniej. Upływ czasu staje się widoczny na skórze, wyostrzając się rysy, zmarszczki pojawiają się i stają się głębsze, skóra traci blask.

Opatentowana technologia Pro-Gen™ Kodu Młodości została opracowana, aby zwiększyć zdolność skóry do regeneracji i przywrócić jej naturalny kod młodości**.

Odmładzający* krem przeciwzmarszczkowy na dzień Kod Młodości sprawia, że skóra odzyskuje atrybuty młodości: jest gładka, wypoczęta, pełna blasku. Po 1 godzinie od zastosowania, skóra jest nawilżona i wygładzona. Po 1 tygodniu stosowania, rysy są wypoczęte, cera jest promienna.

*Widoczny efekt odmłodzenia
**Test in vitro
NOWA ERA PIELĘGNACJI OPARTEJ NA NAUCE O GENACH: 10 LAT BADAŃ I 3 PATENTY

Badając różnice w ekspresji genów* skóry młodej i dojrzałej, Dział Badań Zaawansowanych L’Oréal, we współpracy z zespołami medycznymi, rozszyfrowujeł kod młodości skóry.

Opatentowana technologia Pro-Gen™ Kodu Młodości została opracowana, aby zwiększyć zdolność skóry do odnowy i przywrócić naturalny kod młodości**.
Efekt: Skóra odzyskuje atrybuty młodości, jest bardziej promienna, widocznie gładsza. Zmarszki są widocznie zredukowane.

* Badanie kliniczne metodą transkryptomiki
** Test in vitro