Krem Anti-Aging na dzień jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego typu cery (poza tłustą). Opracowany został specjalnie dla młodych kobiet, które szukają najnowocześniejszej metody przedłużania młodości skóry, wygładzania pierwszych zmarszczek, hamowania procesów wiotczenia i starzenia się skóry.

Krem jest AKTYWOWANY ŚWIATŁEM, które uruchamia transformację jednego ze składników w aktywne cząsteczki, chroniące skórę przed wolnymi rodnikami, fotostarzeniem się i przedwczesnymi zmarszczkami, a DNA w komórkach – przed zniszczeniem promieniami UV. Krem zawiera też bardzo aktywny, przeciwzmarszczkowy DNA-Collagen Repair Day Complex z fragmentem nici DNA, który chroni włókna kolagenu i elastyny przed pękaniem, skręcaniem się, deformacją oraz stymuluje syntezę nowego kolagenu.

Krem szybko i skutecznie wygładza i redukuje pierwsze, zarysowujące się już po 30. roku życia zmarszczki mimiczne i te wynikające z fotostarzenia się skóry. Zawiera składniki zapobiegające ich dalszemu pogłębianiu się i powstawaniu nowych. Krem Collaction nadaje skórze jędrność, świeżość, doskonałą elastyczność oraz lekko opalony wyrównany koloryt. Delikatnie napina skórę i wzbogaca ją w energię życiową, zmniejszając objawy zmęczenia, stresu i nerwowego trybu życia. Poprawia wygląd twarzy i dodaje jej atrakcyjności. Cera staje się bardzo gładka, zadbana, piękna, promieniująca młodzieńczą witalnością