Podwójne, natychmiastowe działanie wygladzające. 82% kobiet potwierdziło, że skóra jest bardziej gładka*. Wyjątkowe doznanie łączące uczucie komfortu i lekkości. 88% kobiet potwierdziło uczucie komfortu na skórze*.
Orzeźwiająca i odżywcza formuła oparta na naukowej innowacji: Technologię Rekonstrukcji Tkanek, połączenie Proteic Gf i Pro-Xylane™, aby odbudować skórę warstwa po warstwie.

* Test samooceny, 51 kobiet w okresie menopauzy.

Skuteczność wykazana jednocześnie na skórze wokół oczu i ust. Natychmiastowy i długotrwały efekt wygładzający. Poprawiony kontur ust. Podkreślone spojrzenie.

Hipoalergiczna formuła została przetestowana pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną. Formuła wzbogacona wodą termalna z Vichy, o właściwościach kojących i regenerujących. Produkt bezzapachowy. Nie zawiera parabenu.
Zaprojektowany według zasad ergonomii aplikator dokładnie dostosowuje się do skóry w okolicach ust i oczu pozwala na ultraszybkie i ultrałatwe stosowanie. Wykonany ze stopu metali wybranych ze względu na ich bezpieczeństwo i odświeżającą moc aplikator, zapewnia uczucie ukojenia za każdym razem, gdy go używamy. Testowany przez ponad 50 kobietach po menopauzie, jego moc została jednogłośnie potwierdzona: 90% kobiet doceniło jego niesamowite chłodzenie.
Oferuje zaawansowaną konsystencję o mocy natychmiastowego wyrównywania zmarszczek: bogaty, gęsty krem, który podczas nakładania przekształca się w chłodzący, nietłusty żel, zapewniając kojące i komfortowe uczucie.