Ekskluzywny przeciwzmarszczkowy preparat na dzień i na noc, pod oczy i na powieki przeznaczony jest dla kobiet po 30. roku życia z wrażliwą skórą powiek, które oczekują intensywnego nawilżenia, wyraźnej poprawy jędrności oraz skutecznej ochrony przed starzeniem się skóry i powstawaniem zmarszczek wokół oczu.
Żel jest preparatem bardzo lekkim o wybitnych własnościach nawilżających i odświeżających.
Jego wielką zaletą jest intensywne działanie i doskonałe wchłanianie się w ilości zależnej od potrzeb skóry. W żelu wykorzystano technologię stymulacji kapilar wodnych (dynamiczne nawilżanie komórkowe), dzięki czemu jego działanie nawilżające jest nieporównywalnie intensywniejsze od dotychczas stosowanych metod.
Żel poprawia JĘDRNOŚĆ, SPRĘŻYSTOŚĆ I WITALNOŚĆ skóry. Usuwa objawy zmęczenia i stresu, rozjaśnia skórę wokół oczu, nadając spojrzeniu młodzieńczy blask. Zmarszczki i „kurze łapki” ulegają wyraźnemu spłyceniu, a objawy zmęczenia w postaci cieni stają się mniej widoczne.
Skuteczność działania nawilżającego żelu potwierdziły specjalistyczne badania aparaturowe.
Już po 4 godzinach od zastosowania kosmetyku nawilżenie zwiększa się średnio o 144% i przy regularnym stosowaniu kosmetyku (rano i wieczorem) utrzymuje się na tym poziomie.
Główne składniki aktywne:
30+ ANTI-AGING AQUA-CAPILLARY SYSTEM - biomimetyczny kompleks składający się z:
roślinnego wyciągu wykorzystującego technologię dynamicznego nawilżania komórkowego, stymulującego funkcjonowanie KAPILAR WODNYCH w komórkach skóry
bioaktywnych czynników zwiększających ilość kolagenu w skórze i chroniących komórkowe DNA. System ten radykalnie poprawia nawodnienie zarówno komórek skóry - keratynocytów (nowość!), jak i przestrzeni międzykomórkowej
BETA-GLUKAN - aktywny biologicznie polisacharyd o działaniu stymulującym system obronny skóry. Działa łagodząco na podrażnienia i zaczerwienienia, przyspiesza procesy gojenia naskórka
WYCIĄG Z ALG PELVETIA CANALICULATA - wyraźnie poprawia mikrokrążenie skórne, dzięki czemu rozjaśnia cienie pod oczami i zapobiega powstawaniu „worków”
Połączenie tych składników jest podstawą opracowanej przez DERMIKĘ nowatorskiej koncepcji przeciwzmarszczkowego bionawilżania. POZWALA ONA ZWIĘKSZYĆ NAWET DWUKROTNIE NAWILŻENIE SKÓRY W PORÓWNANIU Z DOTYCHCZAS STOSOWANYMI SPOSOBAMI.