Naturalnie brązuje, chroni i odżywia.
Taranio to więcej niż serum i więcej niż kosmetyk brązujący.
Serum nadaje naturalny, muśnięty słońcem wygląd, wyrównuje niedoskonałości, przywraca nawilżenie, wygładza, poprawia elastyczność, odbudowuje barierę ochronną skóry. Innowacyjna forma aplikacji serum sprawia, że wnika ono głęboko w skórę. Nanocząsteczki wchłaniają się szybciej, działając natychmiastowo.
Aplikator rozprowadza serum równomiernie. Nie musisz martwić się o smugi czy plamy. Masz piękną, zdrowo opaloną, promienną cerę i czyste dłonie. Taranio to najlepsze co możesz podarować swojej skórze.


Opinia Lupy kosmetycznej: Bardzo fajnie serum brązujące, idealne dla każdej cery. W składzie znajdziemy wyciąg z niepokalanek, wyciąg z miodu i surowca otrzymanego w wyniku fermentacji Zymomonas Mobilis, wyciąg z kwiatów róży damasceńskiej, wyciąg z tonkowica wonnego, wyciąg z kwiatów i liści jaśminu, wyciąg z owoców wanilii płaskolistnej, wyciąg z suszonej kory cynamonu, oraz kwas cytrynowy. Serum dobrze się wchłania. Jest bardzo wydajne a po 8 godzinach widoczny jest efekt skóry muśniętej słońcem.