Kompletne działanie odżywcze.
SOS dla skóry suchej - natychmiastowe ukojenie i trwała regenerację.
Sucha skóra nie jest w stanie prawidłowo wytwarzać własnych lipidów. W rezultacie ich niedoboru staje się szorstka w dotyku, ściągnięta, pojawiają się na niej zaczerwienienia, jest mniej elastyczna.
Sfingolipidy: owoc 10 lat badań naukowych, nie tylko uzupełniają niedobór lipidów w skórze, ale także ponownie uczą ją jak naturalnie wytwarzać właśne lipidy. Prowadzą do odbudowy bariery hydrolipidowej przeciwdziałajacej nadmiernej utracie wody przez skórę.
Twoja skóra jest natychmiast ukojona. Suchość i ściągnięcie skóry znikają. Skóra jest znowu elastyczna i pełna komfortu przez 24 godziny od zastosowania. Skóra sucha stopniowo powraca do stanu normalnego. W ciągu 28 dni odzyskuje właściwy poziom nawilżenia.

Suchość skóry - 65%.
Ściagniecie skóry -72%
81% więcej komfortu.

Wzbogacony w Wodę Termalną z Vichy o działaniu kojącym, wzmacniającym i regnerujacym skórę, krem Nutrilogie 1 zapewnia Twojej skórze 24 godzinne nawilżenie dla 24 godzinego uczucia komfortu. Odpowiedni dla delikatnej, wrażliwej skóry.

Szybko wchłaniająca się, nietłusta konsystencja. Bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz oleje pochodzenia roślinnego przywraca skórzę optymalny komfort przez cały dzień.
* Samoocena w grupie 45 kobiet o skórze suchej.