Bogaty krem z kurkumą (TURMERIC) jest oparty o masło shea i olejek ze słodkich migdałów wraz z wysoką zawartością między innymi kurkumy, aloesu, ashwagandhy i tamaryndowca. Ten naturalny krem do twarzy ma treściwą i gęstą konsystencję wynikającą z bogatego składu: aż 3 masła roślinne, 8 olejów roślinnych i 5 ekstraktów roślinnych. Krem wyróżnia się wysoką zawartością kurkumy, która jest aż na drugim miejscu w składzie. Kurkuma ma udowodnione działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Działa łagodząco na wszelkie stany zapalne skóry oraz drobne urazy czy rany, a jednocześnie działa przeciwstarzeniowo. Likwiduje również przebarwienia i rozjaśnia cerę.

Opinia Lupy kosmetycznej:
Plusy
Bardzo bogaty skład: kurkuma, masło shea, olej ze słodkich migdałów, olej sezamowy, olej z kiełków pszenicy, aloes, wyciąg z liści żywokostu, masło kakaowe, olej jojoba, żeń-szeń indyjski, lukrecja. Krem po aplikacji nie pozostawia uczucia ciężkości, co jest rzadki dla kremów z bogatą konsystencją.
Minusy
Żółty kolor spowodowany wysoką zawartością kurkumy. Jeśli będziecie używać go na noc, to uważajcie, bo może zostawić ślady na poduszce.