Woda siarczkowa silnie wspomaga procesy antyoksydacyjne w skórze, a tym samym pozwala powstrzymać jej starzenie się, wynikające z oksydacji, a nawet cofnąć wiele już powstałych zmian. Jaki wpływ na skórę człowieka ma woda siarczkowa w Kosmetykach Uzdrowiskowych Dr Duda?

W wyniku bezpośredniego kontaktu ze skórą siarczków zawartych w kosmetykach Dr Duda powstaje w skórze glutation, substancja budząca ogromne zainteresowanie w świecie nauki. Ogrom publikacji naukowych oraz udowodnionych cennych właściwości czynią go tematem numer jeden w dziedzinie zdrowia i urody. Jego wpływ na naszą cerę jest znany od lat. Co ciekawe jego poziom w naszym organizmie spada wraz z wiekiem, co powoduje spadek naszej odporności i przyspieszony zostaje proces starzenia się skóry. Dlatego osoby ze skórą dojrzałą powinny dbać o uzupełnienie glutationu, w celu zapobiegania tworzenia się zmarszczek i utraty elastyczności skóry. Ponadto, wraz z biopierwiastkami zawartymi w wodzie siarczkowej, jest on bardzo istotnym czynnikiem powodującym nawodnienie komórek skóry.

Regularne stosowanie kosmetyków, w których zawarta jest woda siarczkowa, a więc także glutation pozwala na uzyskanie następujących efektów:
• poprawa napięcia, jędrności i elastyczności skóry
• zmniejsza już istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych
• wyraźna poprawa kondycji skóry, jej pogrubienie i zmniejszenie porów
• rozjaśnienie cery, zmniejszenie przebarwień związanych z wiekiem (glutation jest inhibitorem melaniny wpływającym na zmiany pigmentacyjne skóry).

Czy kosmetyki Dr Duda są dla każdego?

Śmiało można odpowiedzieć, że dla każdego! Każda skóra wymaga nawilżenia i odżywienia zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Nieodpowiednie nawilżenie skóry, oprócz objawów estetycznych i kosmetycznych, istotnie oddziałuje również na problem społeczny i psychologiczny. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci z suchą i chropowatą skórą odczuwają dyskomfort, który z kolei wpływa na poczucie własnej wartości oraz samopoczucie. Nasze kosmetyki uzdrowiskowe są wielozadaniowe i wielofunkcyjnie oddziałują na skórę.

Maska Siarczkowa (podlinkować: https://www.drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/maska-siarczkowa-do-pielegnacji-ciala-dr-duda-500g/) do ciała to produkt, którego używają pokolenia. Pomaga skórze suchej, przesuszonej, zrogowaciałej z tendencją do łuszczenia się. Świetnie pielęgnuje łokcie i stopy, idealnie wspomaga masaż klasyczny, profesjonalny, jak i ten w warunkach domowych. Jest świetną alternatywą dla balsamów do codziennej pielęgnacji skóry bez problemów. Można ją stosować przed lub po kąpieli.


Kosmetyki Uzdrowiskowe Dr Duda to produkty, które odpowiadają na wiele problemów skórnych. Każdy konsument znajdzie coś dla swojej skóry. Ponadto są wydajne i dostępne dla każdego dzięki dobrej cenie, którą firma stara się utrzymać.

Kosmetyki Dr Duda na bazie wody siarczkowej odpowiadają na potrzeby skóry problematycznej, jak trądzik czy łuszczyca.

Krem Acne-Mineral Dr Duda z serii Premium ACNEKOSMETYKI to doskonały sposób pielęgnacji skóry trądzikowej w każdym wieku, który redukuje skłonność do występowania wykwitów trądzikowych. Wody Siarczkowe posiadają silne działanie keratolityczne, polegające na rozpuszczaniu struktur białkowych naskórka (białka keratyny).
To złuszczanie odblokowuje ujścia mieszków włosowych, gdzie tworzą się zaskórniki. Powyższe działanie WODY SIARCZKOWEJ w nim zawartej reguluje procesy rogowacenia skóry w obrębie ujść gruczołów łojowych, dzięki czemu dochodzi do redukcji zaskórników i likwidacji trądzikowych wykwitów zapalnych.

PSORINOKOSMETYKI to komplementarna pielęgnacja skóry łuszczycowej oparta na dopracowanej recepturze.

Działanie WODY SIARCZKOWEJ na powierzchnię skóry łuszczycowej:

Składniki Mineralne Buskiej Wody Siarczkowej z Ujęcia „Zuzanna”, głównie biosiarczki oraz makro- i mikroelementy, pozytywnie wpływają na metabolizm skóry łuszczycowej.

Efektem tego jest działanie keratolityczne (rozmiękczanie i rozluźnianie połączeń między komórkami i likwidacja łuski łuszczycowej) oraz działanie keratoplastyczne (powstawanie nowego naskórka).

Stymulacja procesów odnowy przy udziale biosiarczków polega również na odżywianiu, nawilżaniu zmian łuszczycowych.

***

Kosmetyki Uzdrowiskowe marki Dr Duda do 95 procent zawierają w swoim składzie substancje pochodzenia naturalnego. Ponadto ich głównym składnikiem jest woda siarczkowo-siarkowodorowa słona, stąd odpowiadają one prawdziwej idei SPA – SANUS PER AQUAM (Zdrowy poprzez wodę).

Dzięki temu możesz cieszyć się młodością i zdrowiem na dłużej, a każda potrzeba Twojej skóry zostaje spełniona. W gamie produktów odnajdziesz odpowiedni dla Ciebie produkt, dzięki czemu każda kąpiel będzie Twoim małym domowym spa:)

Więcej: www.drduda.pl oraz www.sklep-drduda.pl

literatura