Farbowanie włosów to jeden z popularnych zabiegów fryzjerskich, który w szybki i prosty sposób umożliwia uzyskanie pożądanego odcienia. I tak w mgnieniu oka blondynka może mieć kruczoczarne włosy, a szatynka rozjaśnić je o jeden lub dwa tony.

Farba do włosów to też skuteczna broń w walce z siwymi kosmykami nieubłagalnie przypominającymi o upływie czasu. Niestety, większość dostępnych na rynku farb do włosów, które można kupić w drogeriach posiada w swoim składzie szkodliwe substancje. U wrażliwych osób mogą one być przyczyną podrażnień i zaczerwienienia skóry głowy, a nawet wystąpienia silnej reakcji alergicznej. Z kolei farby do włosów uznawane za ekologiczne, z naturalnym składem, mogą nie dawać tak dobrych efektów, jak byśmy oczekiwali. Czy istnieją farby do włosów, które łączyłyby w sobie naturalny, bezpieczny skład oraz widoczne efekty? Tak! To farby Delicato+ od firmy BIOKAP Nutricolor!

Farby do włosów BIOKAP Nutricolor Delicato+ - delikatne i doskonale kryjące
Farby Delicato+ od marki BIOKAP to specjalistyczne produkty stworzone z myślą o kobietach, które nie chcą rezygnować z koloryzacji włosów z powodu nadwrażliwości na pewne substancje zawarte w zwykłych farbach do włosów, a jednocześnie oczekują dobrych efektów farbowania. Unikatowa formuła w przeważającej części zawiera składniki pochodzenia roślinnego. W farbie zawarte są między innymi kwasy owocowe, proteiny pszenne i owsiane, olejek arganowy i wyciąg z wierzby. Wszystkie są w pełni bezpieczne dla skóry głowy oraz włosów. Ponadto naturalna farba Delicato+ nie zawiera amoniaku.


Naturalna farba do włosów – jakie daje efekty?

Farba do włosów Delicato+ -dostępna jest w czterech naturalnych, lecz intensywnych i świetnie kryjących odcieniach – bardzo jasny złoty blond, pozłacany blond, jasny naturalny blond oraz tycjanowa czerwień. Konsystencja i zapach farby są bardzo przyjemne, a jej nałożenie nie nastręcza żadnych problemów. Po koloryzacji włosy są wyjątkowo odżywione, jedwabiste i miękkie. Nie kruszą się, ani nie wysuszają. W opakowaniu znajdziemy krem koloryzujący z wygodnym aplikatorem, emulsję Nutrifix utrwalającą kolor, odżywkę do nałożenia już po zmyciu farby, a także krem ochronny na skórę, który skutecznie ochroni przed powstaniem przebarwień wokół na szyi i uszach.
Naturalne farby do włosów Delicato+ – dla kogo będzie odpowiednia?
Naturalne farby do włosów, takie jak Delicato+ od marki BIOKAP Nutricolor są wyjątkowe z kilku względów. Przede wszystkim w ich składzie nie znajdziemy substancji, takich jak silikony, parabeny, a także alkoholu, amoniaku, niklu czy sody. Składniki te są najczęstszą przyczyną powstawania podrażnień podczas koloryzacji. Poza tym naturalne farby do włosów nie zawierają  związków mogących wywołać reakcję alergiczną, na przykład PPD czy toulenodiaminy. Dzięki temu kobiety o wrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień, lub z alergią na chemiczne substancje, które chciałyby skorzystać z zabiegu koloryzacji w bezpieczny sposób. Taka farba do włosów jest rekomendowana dla kobiet, które nie mogą używać tradycyjnych farb, także z serii Delicato. Specyficzny skład sprawia, że farb z linii Delicato+ nie można łączyć z innymi farbami dostępnymi na rynku, dlatego jest ona dedykowana wąskiej grupie osób.

Farby do włosów Delicato+ od BIOKAP Nutricolor nie są dostępne w drogeriach. Można je zakupić wyłącznie w aptece lub na stronie internetowej sklepu Lab Pharma. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naturalnych farb do włosów BIOKAP Nutricolor na stronie internetowej Lab Pharma.

literatura