Lakier hybrydowy wprowadził wielką rewolucję do świata manicure’u i od kilku lat stanowi podstawę stylizacji nowoczesnych kobiet. Skąd bierze się jego nieustanna popularność?

Czym jest lakier hybrydowy?

Za sukcesem lakieru hybrydowego stoją jego wyjątkowe właściwości. Łączy on w sobie najlepsze cechy zarówno żeli do paznokci, jak i lakierów klasycznych. Co więcej, sposób aplikacji hybryd wygląda identycznie, jak w tradycyjnej metodzie.

Czym charakteryzują się najlepsze lakiery hybrydowe?

Poszukując najlepszych hybryd, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, które wyróżniają produkty najwyższej jakości. Do najważniejszych z nich należą:

  • Konsystencja – powinna być ona jak najbardziej kremowa, tak aby zapewnić spokojną pracę w okolicy skórek, redukując ryzyko ich zalania.

  • Krycie – wydajne lakiery hybrydowe powinny zapewnić pełne krycie już po aplikacji dwóch warstw (wyjątkiem są hybrydy transparentne, które z założenia zapewniają subtelniejszy efekt).

  • Struktura – najlepiej, gdy jest ona elastyczna. Dlaczego? Dzięki temu ryzyko wszelkich odprysków i pęknięć jest zminimalizowane.

  • Szybki czas utwardzania w profesjonalnej lampie.

Ponadto w stylizacji hybrydowej niezbędnym elementem jest wysokiej jakości pędzelek. Powinien być on miękki, elastyczny i precyzyjny, tak aby aplikacja była jak najbardziej komfortowa.

Szeroka oferta lakierów hybrydowych. Gdzie szukać?

Jedną z najciekawszych ofert na rynku posiada Indigo Nails – https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe. Z jakiego powodu warto się nią zainteresować? Przede wszystkim ze względu na bardzo szeroką gamę kolorystyczną (paleta barw i odcieni jest tak duża, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie!) oraz wysokiej jakości produkty (m.in. lakiery hybrydowe, cleanery, primery kwasowe i bezkwasowe oraz topy).

W skrócie – oferta Indigo Nails to kompleksowa propozycja skierowana do profesjonalistek, które pragną specjalistycznych produktów do stylizacji hybrydowej (i nie tylko).

literatura