Zabieg powiększania ust przeprowadza zawsze lekarz medycyny estetycznej. Jest to popularny zabieg, który coraz częściej przeprowadzają nie tylko gwiazdy telewizyjne czy celebryci, ale także zwykli ludzie. Stał się on dostępną formą poprawy swojego wizerunku.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - jak się do tego przygotować?

Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować się do zabiegu powiększania ust, to nie musisz obawiać się o jakieś szczególne wymagania. Dobrze jest przeprowadzić wcześniej, przed zabiegiem konsultację z osobą, która będzie wykonywała zabieg, jednak nie jest to konieczne. Podczas takiego spotkania następuje wstępne określenie jak ma wyglądać powiększenie ust w Twoim, konkretnym przypadku oraz możesz określić swoje oczekiwania co do zabiegu. Czasami bywa też tak, że w przypadku nieskomplikowanych przypadków wizyta kwalifikacyjna odbywa się tuż przed zabiegiem, gdyż jest to wygodniejsze i bardziej praktyczne rozwiązanie. W takim przypadku możesz zawsze wszelkie wątpliwości rozwiać telefonicznie. Więcej informacji uzyskasz na: https://sim-med.info/uslugi/wypelnianie-ust-kwasem-hialuronowym/

Modelowanie ust kwasem hialuronowym tak jak każdy inny zabieg z zakresu medycyny estetycznej ma pewne wytyczne, których standardowo trzymają się osoby wykonujące zabieg. Kilka dni przed zabiegiem nie powinno się przyjmować lekarstw, które zawierają aspirynę, a także środków przeciwzapalnych. Nie poleca się także korzystania z sauny czy opalania na słońcu i w solarium. Warto pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Pozwala to na łatwiejsze zawiązanie się cząstkom kwasu hialuronowego.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym - czy zabieg jest bolesny?

W przypadku tego rodzaju zabiegów nie da się jednoznacznie określić czy jest on bolesny czy też nie. Wszystko zależy od progu bólu jaki posiada dana osoba. Wrażliwość na to jest zawsze bardzo różna, a to co dla jednych jest bardzo bolesne, dla innych będzie jedynie delikatnym ukłuciem. Przed zabiegiem podawany jest preparat, który ma na celu znieczulenie obszaru, na którym wykonywany będzie zabieg. Preparat znieczulający jest w formie kremu, a znieczulone w ten sposób usta stają się mniej wrażliwe. W niektórych przypadkach, kiedy osoby są wyjątkowo mało odporne na ból i obawiają się swojej reakcji możliwe jest podanie znieczulenia stomatologicznego, które jest zdecydowanie silniejsze.

Dobierz efekt, który będzie idealny dla Ciebie

Nie da się określić jednego, indywidualnego wzoru ust, które będą pasowały do każdego. Dlatego właśnie tak ważne jest dobranie dobrego specjalisty, które nie będzie wykonywał zabiegu za każdym razem w ten sam sposób, a dobierze go indywidualnie do danego pacjenta. Wszystko zależy od typu urody i rysów twarzy. Dlatego przychodzenie ze zdjęciami czy pokazywanie w telefonie ust, które lekarz ma dokładnie odtworzyć nie ma sensu. Mogą one stanowić swojego rodzaju inspirację i mniej więcej pomóc w określeniu jaki rodzaj efektu podoba się pacjentce. Specjaliści z SIM-MED podpowiedzą Ci, jaki efekt będzie najkorzystniejszy dla Ciebie.

Cena modelowania ust kwasem hialuronowym

Cena zawsze zależy od ilości podanego preparatu oraz jego rodzaju. Choć kwas hialuronowy wydaje się być standardowym wyrobem, to jego cena jest różna w zależności od marki z jakiej korzysta dany gabinet. I tutaj także warto zwrócić na to uwagę. Przeglądając różne fora i strony internetowe z pewnością znajdziesz preparaty, które są szczególnie polecane. Podczas konsultacji czy umawiania się na zabieg dowiedz się jakie wykorzystywane są w gabinecie, który wybrałaś. Zajrzyj na: https://sim-med.info/blog/

Wymarzone usta zyskujesz od razu po jednym zabiegu. Efekt będzie widoczny natychmiast, a w ciągu kilku dni, kiedy opuchlizna zejdzie zmniejszy się do takiego, jaki powiien być. Przeważnie utrzymuje się przez 6 do 9 miesięcy, ale jest to kwestia bardzo indywidualna.

literatura