Kompletne działanie odżywcze.
SOS dla skóry suchej - natychmiastowe ukojenie i trwałą regenerację.
Sucha skóra nie jest w stanie prawidłowo wytwarzać własnych lipidów. W rezultacie ich niedoboru staje się szorstka w dotyku, ściągnięta, pojawiają się na niej zaczerwienienia, jest mniej elastyczna.
Sfingolipidy: owoc 10 lat badań naukowaych, nie tylko uzupełniają niedobór lipidów w skórze, ale także ponownie uczą ją jak naturalnie wytwarzać lipidy. Prowadzą do odbudowy bariery hydrolipidowej przeciwdziałajacej nadmiernej utracie wody przez skórę.
Masło shea trwale koi i odżywia skórę.
Unikalna kombinacja Sfingolipidów oraz masła Shea łagodzi uczucie ściągnięcia suchej skóry i reguluje proces wytwarzania lipidów w nocy, kiedy warunki do procesu odnowy komórkowej są najlepsze.
Ukojona i intensywnie odżywiona skóra odzyskuje komfort, elastyczność i miekkość tuż po obudzeniu.

Skóra jest pełna komfort: 86%.
Skóra jest odżywiona: 90%.
Skóra jest wzmocniona: 74%.

* Samoocena w grupie 45 kobiet o skórze suchej.

Wzbogacony w Wodę Termalną z Vichy o działaniu kojącym, wzmacniającym i regnerujacym skórę, krem Nutrilogie 1 zapewnia Twojej skórze 24 godzinne nawilżenie dla 24 godzinengo uczucia komfortu. Odpowiedni dla delikatnej, wrażliwej skóry.

Bogata, nietłusta, nieklejąca się konsystencja, wzbogacona o kojące masło Shea, okrywa skórę miękką warstwą i zapewnia jej długotrwałą ochronę.