Jeśli rozważasz przedłużanie włosów u fryzjera, musisz wybrać nie tylko salon fryzjerski, ale także rodzaj i długość doczepów oraz metodę przedłużania. W artykule wyjaśnimy, czym są bio taśmy. Podpowiemy również, dla kogo okażą się strzałem w 10.

Trwałe przedłużania włosów pozwala spektakularnie odmienić fryzurę w ciągu zaledwie kilku godzin. Kluczem do osiągnięcia wymarzonych rezultatów jest nie tylko wybór doświadczonego stylisty i dobrej jakości doczepów, ale także metody najbardziej dostosowanej do kondycji naturalnych pasm.

Jedną z najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych dla biologicznych włosów jest metoda bio taśm. Na czym w praktyce polega?

 

Przedłużanie włosów na bio taśmy — na czym polega?

Metoda przedłużania bio tape to młodsza siostra doskonale znanej i uwielbianej przez Polki metody kanapkowej. Podobnie jak w przypadku kanapek, także przy bio taśmach stylista łączy doczepy umieszczone na cienkich i elastycznych taśmach z naturalnymi włosami przy pomocy delikatnego kleju.

W przeciwieństwie do kanapek bio taśmy można jednak przycinać na dowolnej szerokości elementy. Dzięki temu można umieścić je w tych obszarach głowy, w których są one najbardziej potrzebne (np. z powodu przerzedzenia włosów czy chęci wyrównania proporcji twarzy).

4 najważniejsze zalety bio taśm

Nie obciążają naturalnych włosów. Jedna bio taśma waży zdecydowanie mniej niż tradycyjna kanapka. Przedłużanie z użyciem bio taśm odbywa się więc bez szkody i nadmiernego obciążenia naturalnych pasm.

Umożliwiają osiągnięcie precyzyjnego efektu. Dzięki możliwości dowolnego przycinania bio taśmy uzyskasz dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz.

Zapewniają znakomity efekt nawet przez 20 miesięcy. Jeśli do przedłużania włosów użyjesz doczepów jakości premium, dbając o ich odpowiednią pielęgnację, Twoja fryzura może wyglądać zjawiskowo nawet przez 20 miesięcy! Pamiętaj jednak, że metoda bio taśm, podobnie jak metoda tape on wymaga regularnych wizyt u fryzjera celem podciągnięcia taśm.

Umożliwiają metamorfozę fryzury nawet w ciągu godziny. Doświadczony fryzjer wykona zabieg sprawnie i szybko — nawet w ciągu godziny.

Przedłużanie na bio taśmy — dla kogo?

Przedłużanie włosów na bio taśmy to dobry wybór dla wszystkich kobiet, które chcą zagęścić i przedłużyć fryzurę. Ze względu na swoją delikatność najlepiej sprawdzi się jednak w przypadku posiadaczek włosów:

cienkich, skłonnych do wypadania;

rzadkich;

delikatnych;

zniszczonych koloryzacją, rozjaśnianiem i zabiegi fryzjerskimi.

Metoda bio tape to nowy wymiar przedłużania i zagęszczania włosów. Delikatna, szybka w wykonaniu i niezwykle precyzyjna zapewni Ci zjawiskową fryzurę nawet przez 20 miesięcy.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_WLOSY-Seria-MAGIC_Bio-Tasmy-470.html

literatura