Klinika medycyny estetycznej Sky Clinic to miejsce, w którym każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Współpracujemy z najlepszymi lekarzami dermatologiami oraz chirurgami plastycznymi, którzy mają ogromną wiedzę na temat zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jesteśmy również certyfikowaną jednostką szkoleniową Systemu ARTAS w Europie. Mamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie transplantacji włosów. Prowadzimy również szkolenia dla lekarzy i innych klinik producenta ARTAS.

Zajmujemy się m.in.:

-zabiegami laserowymi na twarz, w tym fotoodmładzaniem oraz laserowym usuwaniem blizn,

-depilacją laserową,

-wstrzykiwaniem toksyny botulinowej,

-liftingiem powiek,

-liposukcją magnetyczną,

-endermologią,

-rewitalizacją warg sromowych,

-wszczepianiem implantów pośladkowych i powiększaniem piersi,

-plastyką brzucha np. po intensywnym odchudzaniu lub po ciąży.

W naszej klinice możemy znaleźć wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zarówno na twarz jak i na ciało. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, w tym Sono Quenn – innowacyjne urządzenie do bezbolesnego liftingu twarzy, wykorzystujące wysokoenergetyczną falę, która precyzyjnie przechodzi wgłąb skóry. Dzięki temu stymuluje procesy termiczne i stymuluje skórę do produkcji kolagenu. W ofercie znajduje się również zabieg depilacji laserowej wykonywany laserem diodowym Linscan. Jest on dostępny w naszej klinice we Wrocławiu i jest to obecnie najbezpieczniejszy system do trwałej depilacji. Posiada on system MCT, który sprawia, że zabieg jest w pełni bezbolesny.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego klienta, ale również multidyscyplinarny zespół, na który składają się: lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy, ginekolodzy i chirurdzy, mający wieloletnie doświadczenie.

Posiadamy dwie kliniki – jedna znajduje się we Wrocławiu, a druga w Warszawie. Klinika w Warszawie oferuje klientom dodatkowo zabiegi kosmetyczne, w tym: wodorowe oczyszczanie twarzy, oczyszczanie manualne twarzy, peeling chemiczny i laserowy oraz zabieg Geneo, wyrównujący koloryt skóry.

Czemu warto poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej?

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bardzo popularne, a dzięki nowoczesnej technologii są także mało inwazyjne i przede wszystkim bezpieczne. Medycyna estetyczna nadal kojarzy się z bardzo inwazyjnymi zabiegami, jednak nawet obecnie operacje plastyczne nie są tak bardzo inwazyjne jak niegdyś. Nowe technologie pozwalają na uzyskanie szybkich efektów, bez potrzeby pozostawiania w klinice na dłużej niż dobę po zabiegu. Często wykorzystywana jest m.in. laparoskopia, a także szwy rozpuszczalne, dzięki którym pacjent nie musi przychodzić na zdjęcie szwów. Przy niewielkich zmianach skórnych stosowane są mniej inwazyjne zabiegi, np. za pomocą lasera, dzięki czemu zauważymy duże zmiany w naszym wyglądzie, ale bez potrzeby przeprowadzania operacji pod narkozą.

Co ważne zabiegi są dobierane pod kątem każdego pacjenta. Przed ewentualną operacją pacjent musi wykonać badania krwi, w tym oznaczenie grupy krwi i morfologię. Dzięki temu chirurg wykonujący zabieg może wykluczyć wszystkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Przed operacją należy zgłosić się na konsultację, podczas której lekarz opowie wszystko na temat zabiegu oraz przeprowadzi szczegółowy wywiad. Pacjent czuje się bezpieczniej, ponieważ wie, że zabieg będzie wykonany w pełni profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

Medycyna estetyczna pozwala na zmianę wyglądu na stałe lub wykonanie zabiegu, który da widoczne efekty na co najmniej rok. Zabiegi mniej inwazyjne dają również krótkotrwałe efekty, ale można je powtarzać, dzięki czemu efekt będzie lepiej widoczny. Laseroterapia lub zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy są mniej inwazyjne, ale dają bardzo dobre efekty.

Poprawa wyglądu wpływa na nas bardzo pozytywnie. Czujemy się pewniej w swoim ciele, a osoby, które nie akceptują np. blizn pooperacyjnych lub wiszącej skóry po odchudzaniu lub ciąży po zabiegach czują się lepiej ze sobą i bardziej siebie akceptują. W niwelowaniu nadmiaru skóry i tłuszczu stosowana jest np. endermologia. Taki zabieg może pomóc np. osobom, które cierpią z powodu obwisłej skóry. Jest ona bardzo uciążliwa w codziennym życiu. Fałdy skóry ocierają się o siebie tworząc pęcherze, a nawet rany. Po odchudzaniu polecane jest również chirurgiczne usuwanie nadmiaru skóry. Dzięki niemu pacjenci czują się lepiej w swoim ciele, mogą nosić bardziej dopasowane ubrania i nie muszą pamiętać o stosowaniu maści na odparzenia lub talku.

Medycyna estetyczna pozwala na polepszenie wyglądu, ale również jakości życia pacjentów. Gdy zabieg jest wykonany w odpowiedni sposób da wspaniałe efekty i pozwoli poczuć się lepiej we własnym ciele, co znacznie zwiększa poczucie własnej wartości.

Kto może poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej?

Do kliniki mogą zgłosić się wszystkie osoby dorosłe, które chcą poprawić swój wygląd. Przed dobraniem odpowiedniej terapii przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, na podstawie którego lekarz zleca odpowiedni zabieg, który da miarodajny efekt.

Przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej są: ciąża, karmienie piersią, choroba nowotworowa w trakcie leczenia, rany w miejscu zabiegowym, zakrzepica. Jeśli nie cierpimy na choroby związane z układem krwionośnym, to możemy poddać się wielu zabiegom. Zabiegi są dopasowywane pod kątem przeciwwskazań oraz problemu danego pacjenta.

Osoby niepełnoletnie również mogą poddawać się niektórym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, ale potrzebują pozwolenie opiekuna prawnego.

Sky Clinic – lider w przeszczepach włosów w Polsce

Klinika medycyny estetycznej Sky Clinic to lider w przeszczepach włosów w Polsce. Prowadzimy konsultacje medyczne, a także przeprowadzamy wiele zabiegów przeszczepu włosów na pacjentach cierpiących m.in. na androgenowe łysienie.

Zabiegi wykonywane są za pomocą nowoczesnego robota ARTAS. Dzięki niemu zabieg przeszczepu włosów jest dużo dokładniejszy. Podczas jego wykonywania pobierane są mieszki włosowe z innych części ciała, w tym głowy. Daje najwyższą skuteczność w porównaniu z innymi metodami przeszczepu włosów. Zabieg dzięki wykorzystaniu robota jest znacznie krótszy i daje naturalne efekty. Również rekonwalescencja po zabiegu jest skrócona, co pozwala pacjentom szybciej wrócić do codziennych obowiązków.

Dla kogo zabieg przeszczepu włosów?

Przeszczep włosów jest wspaniałym i efektywnym zabiegiem u wszystkich osób, które cierpią z powody androgenowego łysienia. Mogą na nie cierpieć zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg ten jest wykonywany także u osób po wypadkach lub oparzeniach. Mieszki włosowe są pobierane z innych części ciała lub głowy tam, gdzie włosy są wyjątkowo mocne i gęste. Dzięki wszczepianiu ich w skórę, włosy zaczynają rosnąć w miejscu ich wszczepienia, pozwalając na zyskanie gęstej i naturalnie wyglądającej fryzury. Na przeszczep włosów decydują się również chorzy na nowotwory po chemioterapii. Tacy pacjenci będący w trakcie remisji choroby nowotworowej mogą poddać się zabiegowi przeszczepu włosów, co znacznie przyspiesza proces odrastania włosów.

Zabieg przeszczepu włosów jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i daje bardzo szybkie efekty. Z wiekiem tracimy wiele włosów, a te które zostają są bardzo delikatne i kruche. By zyskać piękną, gęstą fryzurę warto skonsultować się z lekarzem, który zajmuje się również trychologią i przeszczepem włosów.

Nasza klinika posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów. Przed zabiegiem zachęcamy do skonsultowania się z naszymi specjalistami w celu wybrania najlepszego rozwiązania. Oferujemy profesjonalną opiekę oraz nowoczesne metody leczenia łysienia androgenowego. Po zabiegu pacjenci przychodzą na powtórną konsultację, na której lekarz sprawdza czy przeszczepione mieszki włosowe przyjęły się, a zabieg dał oczekiwany efekt.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści doradzą jaki zabieg będzie dla nas odpowiedni oraz zaproszą na konsultację z lekarzem.

literatura