Dla wszystkich rodzajów skóry

Garnier połączył przeciwutleniającą moc witaminy E, wyciągi z roślin o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz wysoce odżywcze właściwości masła Shea, by działać w dzień, w najlepszym momencie na walkę z różnymi oznakami starzenia, które pojawiają się na skórze po 40. roku życia.

Czy przeciwzmarszczkowy krem wygładzający na dzień jest stworzony dla mnie?
Tak, jeśli poszukujesz kompleksowej i aktywnej pielęgnacji, by skutecznie walczyć z oznakami starzenia, które pojawiają się na skórze po 40. roku życia: zmarszczkami, odwodnieniem, brakiem jędrności, utratą blasku i jednolitego kolorytu cery.

Czym się wyróżnia?
Multiaktywna formuła przeciwstarzeniowa kremu wzbogacona została w przeciwutleniający kompleks, by walczyć z różnymi oznakami starzenia się skóry: zapewnia nawilżenie przez 24 godziny*, zmniejsza widoczne zmarszczki, regeneruje skórę i poprawia jej napięcie, ujednolica cerę przywraca blask, by skóra stała się widocznie młodsza.
*Test instrumentalny – 24 osoby.
Garnier Essentials Anti-Age 40+

>Natychmiastowe wygładzenie
>Redukcja zmarszczek
>Działanie regenerujące

Udowodniona i potwierdzona skuteczność**:
Skóra jest chroniona – według 87%
Skóra wygląda na młodszą – według 77%
Cera jest promienna – według 84%
Cera jest gładsza – według 79%

Jak działa?
Dostosowany do potrzeb skóry po 40. roku życia, krem ten łączy przeciwutleniającą moc witaminy E i wysoce odżywcze właściwości masła Shea, by odżywić skórę i walczyć z oznakami starzenia się skóry.
** Test konsumencki – 39 kobiet – 8 tygodni - % satysfakcji