Pozytywnie zakręcona na punkcie kosmetyków – w wolnych chwilach kręci kremy według własnej receptury. W życiu jednak nigdy nie kręci nosem, a wyzwania nakręcają ją do działania. A tak bez kręcenia to...

jest absolwentką Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej (specjalność: technologia związków biologicznie czynnych i kosmetyków). Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania jakością i systemami zapewniania jakości wg Norm ISO 9000:2000 na Uniwersytecie Łódzkim. Zdobyła także tytuł MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jest członkiem Rady Nadzorczej firmy farmaceutycznej, członkiem Rady Programowej czasopisma branżowego „Przemysł Kosmetyczny” oraz członkiem komisji przydzielającej certyfikat NATURALNE POLSKIE. Wielokrotnie występowała w roli prelegenta na krajowych i międzynarodowych konferencjach kosmetycznych i farmaceutycznych. Oprócz tego jest autorem wielu artykułów do czasopism: „Chemia, Biznes i Kosmetyka”, „Przemysł Kosmetyczny” oraz „Przemysł Farmaceutyczny”. Jej oczkiem w głowie jest portal lupakosmetyczna.pl, którego jest twórczynią.

 

Rozpoczynam dzień od... uśmiechu i dobrej kawy

Nigdy nie zapomnę... o moich przyjaciołach, pasji do życia i kosmetykach

Nie potrafię obejść się bez... pozytywnej energii i radości z drobnych rzeczy

Zwrotem, który nadużywam, jest... życie jest piękne

Dałabym się pokroić za... czekoladę zrobioną przez moją mamę

Moim koszmarem z dzieciństwa jest... kasza manna

Chwytam się za głowę, kiedy... widzę krzywdę ludzką

Zjadłam zęby na... surowcach kosmetycznych, tworzeniu lupy kosmetycznej i kosmetykach