Kosmetolog-praktyk uzależniona od pracy z ludźmi i testowania kosmetyków

Kosmetyka to jej pasja, a prasa branżowa to jej codzienność. Nigdy nie zamieniłaby bezpośredniej pracy z klientem na pracę przed komputerem. Uważa, że najlepsze efekty w kosmetologii dają terapie skojarzone.

Skończyła policealne studium kosmetyczne Awangarda w Warszawie, a później została absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Jej praca naukowa pt. „Wpływ diety wegetariańskiej na stan i funkcje skóry” została opublikowana w Polish Journal of Cosmetology. Nic więc dziwnego, że jej motto brzmi: „pokaż mi swoją cerę, a powiem Ci, jak się odżywiasz”.

Kongresy, szkolenia oraz sympozja kosmetologiczne pozwalają jej być na bieżąco z nowościami. Dzięki temu może starannie selekcjonować produkty kosmetyczne, które wprowadza do salonu, w którym pracuje.

Uważa, że w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych najważniejsze są: dokładny wywiad, odpowiednia diagnoza i indywidualne podejście. Lubi wyzwania i „cięższe” przypadki, ponieważ to efekt końcowy i radość klienta są dla niej największą nagrodą za codzienną pracę. Jest fanką peelingów chemicznych, mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej.