Babor

Marka Babor istnieje na rynku od 1956 roku. Firmę założył chemik dr Michael Babor. Opracował recepturę hydrofilnej oliwki HY-ÖL do oczyszczania skóry kładąc podwaliny pod późniejsze, licznie nagradzane innowacje pielęgnacyjne. Farmaceuta dr Leo Vossen przejął startup firmy i przeniósł ją do Aachen. Rodzina przedsiębiorców Vossen przekształciła pomysł naukowca w markę światowej sławy. Przedsiębiorstwo do dziś jest zarządzane przez potomków dra Vossena.

Babor jest wiodącym producentem kosmetyków profesjonalnych na rynku międzynarodowym. Przedsiębiorstwem zarządza już obecnie trzecie pokolenie. Producent może pochwalić się 60-letnim doświadczeniem. Produkcja oparta jest o specjalistyczną wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry.

Produkcja produktów w całości odbywa się w jednym miejscu, w siedzibie firmy w Achen. Są to więc produkty pochodzenia niemieckiego. Sam producent określa je mianem "made in Germany". Ma to być synonim doskonałej jakości, ukierunkowanego działania i skuteczności.

Jedną z najważniejszych podstaw filozofii jest troska o środowisko naturalne. Produkcja jest przede wszystkim ekologiczna i takich rozwiązań poszukuje.

Nie widzisz kosmetyku?

Możesz go dodać do naszej bazy.

Nie widzisz kosmetyku?

Możesz go dodać do naszej bazy.