Antipodes

Marka Antipodes już w samej swojej genezie, dzięki jej założycielom opiera się na zdrowym i naturalnym stylu życia. Założycielka marki Elizabeth postanowiła o jej powstaniu kiedy nie mogła znaleźć absolutnie żadnego produktu, który pomógłby jej w walce z suchą skórą i intensywnie ją nawilżył. Chciała stworzyć niszową markę, która podniesie naturalną pielęgnację na wyższy poziom.

Filozofia marki opiera się na stosowaniu innowacyjnej produkcji kosmetyków naturalnych, bardzo wysokiej jakości, stworzonych ze składników naturalnych pochodzących z Nowej Zelndii. W kosmetykach znajdziemy przede wszystkim produkty swoiste dla tego terenu a także ekstrakty z super owoców. Marka towrzy kosmetyki przeznaczone specjalnie dla pielęgnacji skóry w każdym wieku.

Nie tylko same produkty są oparte na naturalnych składnikach, ale również opakowania w których się znajdują są wyprodukowane z materiałów łatwo poddających się recyklinogwi (aluminium), a także ze szkła (butelki i słoiczki). Opakowania zewnętrzne stworzone zostały z biodegradowalnego kartonu.

Nie widzisz kosmetyku?

Możesz go dodać do naszej bazy.