Kosmetolog wydobywająca z kobiet wewnętrzne piękno

Specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej i upiększającej. Studiowała na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej z Nysie. Rozwija swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i pokazach, jak również czytanie artykułów z dziedziny dermatologii i kosmetologii.

W wolnych chwilach uwielbia śpiewać, grać na instrumentach oraz tańczyć – od najmłodszych lat muzyka gra w jej duszy. Jest osobą kreatywną, pomysłową, a "organizacja" to jej drugie imię.

Moim kosmetycznym must have jest maska algowa, która najczęściej jest wykorzystywana w kosmetyce jako uzupełnienie zabiegów. Jej szerokie spektrum działania i niezwykłe bogactwo składników aktywnych,  pozwala ją stosować dla każdego rodzaju cer. Maska algowa zapewnia naszej skórze potrzebną jej regenerację, nawodnienie i nawilżenie.

Za guru w dziedzinie kosmetologii uważam dr n. farm. Magdalena Rogóż – kosmetolog i wykładowca na uczelniach w Nysie oraz we Wrocławiu. Właścicielka salonu kosmetologicznego we Wrocławiu oraz współinicjatorka Izby Kosmetologów, której misją jest usankcjonowanie zawodu kosmetologa w Polsce. Pani Magdalena jest czynną uczestniczką kongresów kosmetologicznych, na których dzieli się swoją wiedzą, jak również jest autorką wielu artykułów w profesjonalnych czasopismach.

W kosmetykach najbardziej nie lubię etanolu (Ethanol, Alcohol, Alcohol denat., DRF alcohol, Gain alcohol), który ma silne właściwości odtłuszczające, przez co całkowicie pozbawia skórę z płaszcza hydrolipidowego. Konsekwencją stosowania preparatów z etanolem są podrażnienia skóry, zaczerwienienia, nasilenie objawów skóry naczyniowej, czy trądziku.

Jesli nie kosmetyki, to zdrowe odżywianie. Zbilansowana dieta jest kluczem do zdrowej i pięknej skóry.