skoncentrowany preparat do stosowania miejscowego na konkretne zmarszczki i bruzdy. Aplikuje się go bezpośrednio na zmarszczki czoła oraz okolic oczu i ust, delikatnie wmasowując.

Preparat w ciągu 3 minut wypełnia zagłębienia zmarszczek i widoczny jest efekt napięcia skóry. Po 3-4 dniach zmarszczki są płytsze i wypchnięte od środka, a po 2 miesiącach regularnej aplikacji całkowita powierzchnia zmarszczek zmniejsza się aż o 26%.

Mikrochirurg DAX COSMETICS Laser Effect swoją szczególną skuteczność zawdzięcza nowoczesnym składnikom podanym w bardzo wysokich stężeniach. Stymulator NANO-Kolagen-1® – kombinacja biotechnologicznego ekstraktu z mikroalgi Nannochloropsis oculata i zrównoważonej frakcji polisacharydów – zapewnia wyraźne rozprostowanie skóry oraz silne wygładzenie zmarszczek poprzez obudowę wiązań kolagenu-1. W połączeniu z mikrosiateczką przestrzennych silikonów 3D natychmiast wypełnia wszelkie bruzdy i zagłębienia zmarszczek zapewniając efekt idealnie gładkiej skóry. Rezultat potęgują optyczne mikropigmenty, które obijając światło zmniejszają głębokość i widoczność zmarszczek.