Największym wrogiem kobiecej urody jest nieustannie biegnący czas. Dotychczas sądzono, że to twarz kobiety najczęściej zdradza jej wiek – nic bardziej mylnego! To skóra szyi i dekoltu jest bardziej narażona na działanie czasu. Jako warstwa cieńsza i niemal całkowicie pozbawiona gruczołów łojowych znacznie szybciej ulega procesowi wiotczenia i przesuszenia, częściej także na jej powierzchni pojawiają się dodające lat przebarwienia i zmarszczki. Dlatego też warto zwrócić na nią szczególną uwagę w trakcie codziennej pielęgnacji.
Przedstawiamy najnowsze Serum rozjaśniające przebarwienia do szyi i dekoltu z serii Solutions, którego przyjemna w zapachu lekka konsystencja w zaledwie dwa tygodnie uczyni skórę w tych rejonach wyraźnie młodszą, zdrowszą, gładszą i piękniejszą*.

Sekret jego skuteczności tkwi w trzech wyjątkowych składnikach:
- wyciąg z liści oliwnych – aktywnie stymuluje i pobudza produkcję kolagenu i elastyny
- sok z granatu – zwalcza wolne rodniki
- wyciąg z nasion jojoby i szarłatu – dogłębnie odżywia i regeneruje dotkniętą przez czas skórę

To dzięki tym składnikom, jak również ochronnemu filtrowi SPF15, który dodatkowo wzbogaca kosmetyk, skóra szyi i dekoltu odzyskuje swój naturalny wygląd. Systematycznie stosowane Serum wyrównuje koloryt skóry w znacznym stopniu redukując przebarwienia powstałe pod wpływem zmian hormonalnych oraz promieniowania słonecznego, wygładza obecne zmarszczki, poprawia gęstość skóry przywracając jej utraconą jędrność i sprężystość, jednocześnie dogłębnie nawilżając ją. Dzięki temu skóra staje się zmysłowo miękka, odzyskuje swój zniewalający blask i młodość.

* na podstawie 2-tygodniowego badania konsumenckiego 07-1320 na grupie 100 osób.