Każda z nas pragnie zachować młody wygląd jak najdłużej. Nie zawsze jest to łatwe, ale teraz dzięki nowemu, mocno skoncentrowanemu serum liftingująco-ujędrniającemu, jest to możliwe. To prawdziwy przełom w walce o zachowanie młodości - piękny wygląd osiągniesz bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Zapomnij o bolesnych i kosztownych zabiegach - podaruj sobie twarz jak po liftingu bez użycia skalpela!
Rewolucyjne serum liftingująco-ujędrniające to zaawansowany technologicznie kosmetyk, który profesjonalnie zadba o utrzymanie odpowiedniego konturu twarzy, której skóra wraz z upływem lat staje się coraz mniej sprężysta. Dzięki niemu skóra będzie wyglądać na zdecydowanie jędrniejszą lepiej napiętą, a efekt wyraźnego odmłodzenia osiągniesz natychmiast po użyciu.
Już po 3 dniach stosowaniu aż 97%* kobiet stwierdziło redukcję zwiotczenia skóry.**
Natomiast przy regularnym używaniu kosmetyk widocznie przywraca jej młodzieńczą jędrność, sprawiając jednocześnie, że wygląda ona na zdecydowanie lepiej napiętąciągniętą.**
Swoje dobroczynne działanie kosmetyk zawdzięcza wyjątkowej formule opartej na bazie innowacyjnego żelu ANTI-GRAVITY, który został opracowany przy wykorzystaniu poprawiającego napięcie skóry polimeru PVP o czystości dermatologicznej. Jędrność skórze zapewnią kapsułki ujędrniające z argininą, które pomagają zintensyfikować produkcję elastyny niezbędnej do zachowania jej sprężystości. Dwufazowa formuła oparta na zaawansowanych technologicznie składnikach sprawia, że serum zapewni skórze piękny, zdecydowanie młodszy wygląd, taki jak po liftingu twarzy.
Postaw na młodość bez skalpela!
*Dane na podstawie badań konsumenckich.
**Na podstawie 4-tygodniowego badania konsumenckiego 10-003 na grupie 150 osób.