Efektywne formuły z peptydem cynkowym zawarte w linii Clerskin Professional zwalczają wypryski na każdym etapie ich rozwoju i zapobiegają pojawieniu się kolejnych. Avon przedstawia Rozgrzewającą maseczkę oczyszczającą pory, która uzupełnia linię Clearskin Professional.

Maseczka nie tylko przynosi natychmiastową ulgę i przyjemne ukojenie skórze, ale również dogłębnie oczyszcza i zmniejsza pory. Dzięki niej skóra będzie wyglądać na zdecydowanie gładszą i zdrowszą. Kosmetyk natychmiastowo poprawi stan skóry.
Swoje dobroczynne działanie rozgrzewająca maseczka oczyszczająca pory zawdzięcza wyjątkowej formule opartej na bazie bioaktywnego cynku, który kontroluje produkcję sebum. Zawiera ona również 0,5% kwas salicylowy, który skutecznie usuwa nagromadzone w porach zanieczyszczenia. Systematyczne stosowanie kosmetyku sprawi, że staną się one mniej widoczne.

Sposób użycia:
Należy wycisnąć odrobinę maseczki na opuszki palców i delikatnie masować twarz, by uzyskać wrażenie rozgrzania. Następnie zostawić kosmetyk na twarzy na 5-10 minut, a następnie dokładnie spłukać. Dla uzyskania odpowiednich efektów należy stosować trzy razy w tygodniu.
Skład i działanie:
•Cynk – pomaga przywrócić równowagę przetłuszczającej się skórze
•Ekstrakt zarodków pszenicy –chroni i koi skórę
•Kwas salicylowy – redukuje istniejące wypryski i zapobiega powstawaniu kolejnych
•Kwas glikolowy – skutecznie odnawia skórę, „rozpuszcza” stwardniały naskórek.