Rewolucyjna kuracja antycellulitowa zapewnia niesamowite efekty. Aż 8 na 10 kobiet potwierdza, że dzięki niej cellulit stał mniej widoczny już po pierwszym tygodniu stosowania.* Kosmetyk nie tylko znacznie redukuje widoczność cellulitu na biodrach, udach, pośladkach czy brzuchu, ale sprawia również, że skóra wygląda na zdecydowanie bardziej elastyczną, jędrną i napiętą. Dzięki wyjątkowej kuracji Twoja sylwetka będzie zachwycać oraz sprawiać wrażenie zgrabniejszej i szczuplejszej.
Spektakularne rezultaty w usuwaniu cellulitu gwarantuje potrójna moc jego zwalczania skoncentrowana w jednym innowacyjnym produkcie. Sekret skuteczności kuracji tkwi nie tylko w zaawansowanej technologicznie formule czy dobroczynnie działających składnikach, ale również w dołączonym do produktu masażerze – Tri Roller. Ten unikalny masażer, dzięki kulistym nakładkom masującym, które obracają się o 360 stopni, działa bezpośrednio na miejsca dotknięte problemem pomarańczowej skórki. Badania kliniczne udowodniły, że nakładki te pobudzają mikrokrążenie w skórze, co redukuje istniejący cellulit i zapobiega powstawaniu nowemu.
Produkt, dzięki innowacyjnej formule opartej na bazie zaawansowanej, dopracowanej w każdym calu technologii Lipo-Smooth pomaga wygładzić wszelkie nierówności na skórze. Tę wyjątkową formułę wzbogacono naturalnym antyoksydantem – wyciągiem z liści oliwnych, który skutecznie pomaga zwalczać wolne rodniki sprzyjające pojawianiu się cellulitu.
Kosmetyk uwodzi delikatnym zapachem i zaskakuje lekką konsystencją. Codzienny masaż tym żelem to nie tylko prawdziwa przyjemność dla ciała, ale również najlepszy sposób na piękne ciało.
Odkryj potrójną moc zwalczania cellulitu!
Sposób użycia: Masuj 5 minut dziennie i zobacz spektakularne efekty już po tygodniu stosowania. By uzyskać jak najlepsze rezultaty, używaj rano i wieczorem.
*Na podstawie 4-tygodniowego badania konsumenckiego 10-023 na grupie 147 osób.