Krem pod oczy „Dojrzałe Piękno” dzięki swojej wyjątkowej formule pozwala zwalczać oznaki nieubłaganie pędzącego czasu, najbardziej widoczne na bardzo delikatnej skórze wokół oczu. Nowość z serii Solutions nie tylko niweluje objawy zaawansowanego starzenia się skóry, ale także wygładza ją, napina i ujędrnia. Nadaje świeżego i młodego wyglądu, gdyż skutecznie redukuje cienie i usuwa obrzęki pod oczami. Sprawia, że kąciki oczu wyglądają na uniesione, co pozwala zachować piękny wygląd w każdym wieku.

Olśniewający, odmładzający efekt możliwy jest dzięki naturalnym składnikom kremu „Dojrzałe Piękno”. W jego skład wchodzą peptydy, które dzięki swoim właściwościom skutecznie poprawiają elastyczność skóry, oraz wapń, efektywnie pomagający wzmocnić płaszcz hydrolipidowy skóry, który chroni ją przed utratą wilgoci.

Krem o lekkiej, hipoalergicznej formule oraz zachwycającym, przyjemnym zapachu jest idealny również dla kobiet, które mają wyjątkowo delikatną skórę czy wrażliwe oczy.

Działanie kremu jest natychmiastowe. Zaraz po zastosowaniu skóra okolic oczu wygląda na jędrniejszą, a już po dwóch tygodniach sprawia wrażenie zdecydowanie młodszej.*

Sposób użycia: Ważna jest systematyczność. Ona pozwoli długo cieszyć się młodzieńczym wyglądem i zachwycać świeżością spojrzenia. Krem pod oczy „Dojrzałe Piękno” należy stosować rano i wieczorem, delikatnie wmasowując w powiekę i skórę pod oczami, ruchem skierowanym ku wewnętrznemu kącikowi oka do czasu całkowitego wchłonięcia się kremu.

*Na podstawie 8-tygodniowego badania konsumenckiego 04-038 przeprowadzonego na grupie 137 osób.