Anew Platinium to linia zaawansowanych technologicznie kosmetyków, które zapewnią skórze kompleksową pielęgnację. To kosmetyki, które zrewolucjonizowały walkę o młodość, sprawiając, że staje się ona zdecydowanie łatwiejsza. Produkty te są wykorzystywane w batalii z widocznymi oznakami starzenia, uwzględniając jednocześnie specyficzne potrzeby skóry. Adresowane są do kobiet po 55. roku życia. Sekret skuteczności produktów z serii Anew Platinium tkwi w technologii Paxilium, która pobudza produkcję paksyliny – najważniejszego białka odpowiedzialnego za młodzieńczy kształt komórek.

Nowość marki Avon – krem na dzień Anew Platinium przeciwdziała wiotczeniu skóry, które nasila się wraz z wiekiem, a także napina skórę twarzy przywracając jej wyrazisty owal. Krem już po jednym zastosowaniu zwiększa poziom nawilżenia skóry aż o 171%*.
Dzięki zaawansowanej technologicznie, bogatej w składniki odżywcze formule, dojrzała skóra będzie wyglądać zdecydowanie młodziej. Kosmetyk za sprawą mikrocząsteczek odbijających światło błyskawicznie rozświetla skórę i nadaje jej piękny wygląd.
Krem, dzięki filtrom, skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem słońca, które przyspiesza proces starzenia. Idealny dla dojrzałych kobiet pragnących zachować młodość.

*Na podstawie 8-godzinnego badania klinicznego S10-11 na grupie 26 osób.