Anew Platinium to linia zaawansowanych technologicznie kosmetyków, które zapewnią skórze kompleksową pielęgnację. To kosmetyki, które zrewolucjonizowały walkę o młodość, sprawiając, że staje się ona zdecydowanie łatwiejsza. Produkty te są wykorzystywane w batalii z widocznymi oznakami starzenia, uwzględniając jednocześnie specyficzne potrzeby skóry. Adresowane są do kobiet po 55. roku życia. Sekret skuteczności produktów z serii Anew Platinium tkwi w technologii Paxilium, która pobudza produkcję paksyliny – najważniejszego białka odpowiedzialnego za młodzieńczy kształt komórek.

Czy wiesz, że skóra wokół ust jest równie podatna na starzenie, jak skóra wokół oczu? Skóra tych okolic, narażona na ciągłe ruchy mimiczne, z wiekiem staje się coraz cieńsza i bardziej sucha. Teraz, dzięki nowemu kremowi marki Avon, możesz kompleksowo zadbać o te najbardziej narażone na starzenie się strefy.

Dwufunkcyjny Krem do pielęgnacji okolic oczu i ust Anew Platinium to innowacyjny kosmetyk, który pomoże zatrzymać młodość na długo. Przywraca on oczom i ustom bardziej wyrazisty kształt, dzięki czemu wyglądają na zdecydowanie młodsze.
Kosmetyk już po trzech dniach przynosi niesamowite efekty. 86% kobiet potwierdziło, że po zastosowaniu kosmetyku delikatna skóra wokół oczu wygląda na bardziej elastyczną, a także sprawia wrażenie bardziej miękkiej i gładkiej.* Rezultaty są również widoczne wokół podatnej na starzenie się skóry wokół ust. Dzięki kosmetykowi głębokie pionowe zmarszczki, na które jest ona narażona, stają się zdecydowanie mniej widoczne.* Kosmetyk stanowi przełom w dziedzinie odmładzania.