Kuracja odmładzająca to wyjątkowo silnie skoncentrowane serum młodości i piękna w siedmiu dawkach. Kosmetyk opracowano przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii Pro-Sirtuin i składników poprawiających elastyczność skóry, dzięki którym poziom nawilżenia naskórka zwiększa się aż o 153%*. Unikalna formuła preparatu sprawia, że pobudza on produkcję elastyny i sirtuin – protein młodości, które są odpowiedzialne za sprężystość i właściwą kondycję skóry. Serum, zaledwie po tygodniowej kuracji, nada skórze wyraźnie młodszy wygląd.**
Efekt odmłodzenia jest natychmiastowy. Każdego dnia można obserwować widoczną poprawę wyglądu. Już zaraz po zastosowaniu 7-dniowej kuracji odmładzającej poprawia się koloryt skóry, zyskuje ona promienność i delikatny blask. W trzecim dniu kuracji skóra sprawia wrażenia zdecydowanie bardziej sprężystej i napiętej – aż 86% kobiet zaobserwowało takie rezultaty.*** Serum pomaga także zdecydowanie redukować widoczność ciemnych plam. Sprawia też, że skóra na dekolcie wygląda na bardziej elastyczną i gładką. Ostatniego dnia kuracji nie pozostaje nic innego jak tylko podziwiać wspaniałe efekty działania kosmetyku – piękną i młodą skórę bez widocznych zmarszczek.

Kosmetyk nie tylko urzeka wyrafinowaną formą opakowania, ale również lekką, szybko wchłaniającą się formułą oraz przyjemnym, delikatnym zapachem. Produkt jest hipoalergiczny.

7 dni intensywnej kuracji i możesz zachwycać pięknym, młodym wyglądem!

*Na podstawie 8-godzinnego badania klinicznego KGL 5684 na grupie 21 osób.
**Już po 7 dniach 75% kobiet stwierdziło, że ich skóra wygląda młodziej – na podstawie tygodniowego badania konsumenckiego 09-194 na grupie 98 osób.
***Na podstawie tygodniowego badania konsumenckiego 09-194 na grupie 98 osób.